به ما بپیوندید

برای استفاده از امکانات ویژه سیستم جامع گردشگری راتا (ویژه آژانس های مسافرتی، گردشگری بند الف و ب و پ ) می توانید با کلیک بر روی دکمه عضویت آژانس به شبکه راتا بپیوندید...

سرویس های شبکه راتا

سیستم جامع گردشگری راتا با توجه به آنلاین بودن دارای امکانات ویژه ای از جمله سرویس تخصصی شامل رزرو صدور بلیط قطار، اخذ بیمه های مسافرتی ویژه آژانس های گردشگری و مدیریت حساب ها و رزروها می باشد. برای استفاده ازاین خدمات کافیست ثبت نام کنید و نیازی به نصب نرم افزار جداگانه نخواهید داشت.

رزرو و صدور بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس فرزرو مستقیم و آنلاین هتلهای مهم کشور فروش تورهای متنوع گردشگری اپراتورهای معتبر اخد ویزا صدور بیمه مسافرتی رزرو ترانسپورت فرودگاهی مدیریت حساب ها و رزروها
درباره ما

شرکت سامانه کیش با اتکاء به تجارب فراوان و اشراف همه جانبه به مسائل فناوری اطلاعات و با هدف ایجاد سهولت و سرعت بخشیدن به خدمات آژانس های مسافرتی در زمینه ارائه خدمات رزرواسیون، اطلاع رسانی و مشاوره های رفاهی اقدام به راه اندازی سیستمی جامع و کامل تحت وب به ساده ترین و کارآمدترین روش تحت عنوان "سیستم جامع گردشگری راتا" نموده است. در این راستا سیستم جامع گردشگری راتا، در فاز اول مراکز صدور قطار و بیمه مسافرتی را بصورت يکجا گردهم آورده تا ضمن تسهيل در کار آژانسها، سرعت عمل آنها را نيز افزايش دهد. سعي ما هميشه در انتخاب بهترين امکانات موجود مي باشد و هدف اصلي ما همواره در جهت مديريت همه جانبه اقدامات مربوط به ارائه خدمات گردشگري آژانس هاي مسافرتي است.

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سیستم جامع گردشگری راتا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سیستم جامع گردشگری راتا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به سیستم جامع گردشگری راتا و ثبت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این سامانه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط